magneto-ikona-1

Lightning / Micro-USB

magneto-ikona-2

Лесно приклучување

magneto-ikona-7

Пренос на податоци

magneto-ikona-10

Ја заштитува портата

USB кабелче што е компитабилно со Apple (Lightning) и Android (micro USB)


Заштита

Magneto кабелчињата се заштитени со уште еден слој кој му дава поголема еластичност, заштита од високи температури, штити од прекршување на кабелчето и му го продолжува употребувањето.Безбедност при полнење

Magneto кабелчињата имаат вградено чипови за брзо и стабилно пренесување на податоци, безбедност од преполнување на батеријата и имаат заштита од електричен напон со тоа што ја идентификуваат јачината на напонот.

Максимум 2.4 Amp

Што значи побрзо полнење на батеријата

  Show all
  Braided-Magnetic-Type-C-Micro-USB-Charger-Cable-Android-Universal-For-Samsung-LG-G5-V20-Huawei

  Magneto – Charge & Sync

  1,190 ден 690 ден

  Избриши
  SKU: 0078870
  Дополнителни информации
  Тип

  iPhone, Android

  Боја

  Сребрено, Темно сиво, Златно

  Reviews (0)

  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Magneto – Charge & Sync”

  Попустот трае

  00

  Денови


  00

  Часа


  00

  минути


  00

  секунди